Specjalista ds. obsługi klienta - Spedytor

Miejsce pracy: Warszawa
Miejsce pracy w Warszawie przy ul. Jutrzenki

Główne zadania

  • Obsługa klienta w transporcie kolejowym z Chin
  • Transport drobnicowy (LCL)
  • Transport pełnokontenerowy (FCL)
  • Obsługa zleceń w systemie informatycznym
  • Obsługa klienta w transporcie drogowym
  • Współprac z obecnymi przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych przewoźników
  • Tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Komunikacja z:
  • Partnerem w Chinach
  • Agencją Celną
  • Magazynem Celnym
  • Działem Handlowym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora/dyspozytora TSL
  • Doświadczenie w pracy w spedycji kolejowej będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (komunikacja z partnerem Chińskim)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
CV proszę wysyłać na adres email: piotr.srodek@cislogistics.pl